درباره ما

areopa.ir

شرکت مشاوره Areopa در سال 1987 با نام اصلی AGI EMEA BVBA در شهرMechelen کشور بلژیک با همکاری چند تن از مشاوران خبره و با تجربه در صنایع گوناگون تاسیس گردید. ما سازمانی هستیم با بیش از30 سال سابقه در زمینه ارایه خدمات مشاوره به کسب و کارها اعم از استارت آپ ها، شرکت های کوچک (SMEs) ، بانک ها، سازمانهای دولتی و شرکت های بورسی در نقاط مختلف دنیا. تیم ما متشکل از شبکه ای گسترده از خبرگان صنعت ، متخصصان و مشاورانی است که هر کدام در زمینه ای خاص دارای سوابق و تجربیاتی ارزشمند هستند.طی دهه های گذشته ما خدماتی بسیار متنوع از طریق مشاوره و اموزش در زمینه های گوناگون به شرکت هایی مانند HP ، AT&T ، BASF ، Volvo ، Henkel Europe و بسیاری از شرکت های شناخته شده دیگر ارایه داده ایم.

ما بر حسب نیاز شما و با ایجاد نقشه راه و تدوین استراتژی های مدون به شما کمک می کنیم تا با تمرکز و اثربخشی در ارایه خدمات ومحصولات خود ارزش افزوده بیشتری ایجاد کرده و بتوانید کاملا همگام با اولویت های سازمان خود به اهداف موردنظر دست یابید. با این نقشه راه می توان مشخص کرد برای موفقیت در برنامه های آتی سازمان به کدام حوزه ها و چگونه باید توجه کنید. مدل ها و روشهای ما پس از سالها تحقیق و بررسی ، توسعه داده شده اند و تحت لیسانس Areopa می باشند.

ما پیشرو در زمینه ارایه خدمات دانش محور و ارزش افزوده در رابطه با مدیریت تغییرات سازمانی ، ارزیابی ریسک ، مدیریت دانش و حسابداری سرمایه های فکری هستیم. ما از طریق ارایه خدمات نواورانه در بهبود روشها و سیستم های سازمانی شما تا حصول نتایج در کنار شما هستیم.

فعالیت اصلی ما:

1-  اجرا و پیاده سازی سیستم مدیریت دانش

2- مدیریت و حسابداری و اندازه گیری سرمایه های فکری Intellectual Capital

3- مدیریت و ارزیابی ریسک و بهبود فرایندها

4- مدیریت تغییر

اصول ارزشی ما:

1-احترام متقابل و صداقت
2- اعتقاد به وضعیت برد – برد
3- تعامل دوسویه با مشریان
4- اشتیاق به یادگیری
5- حفظ حقوق مادی و ومعنوی مشتریان و رازداری حرفه ای
6- اعتقاد به خلاقیت و نواوری در ارایه راه حل ها
7- پشتیبانی از مشتریان تا دستیابی به نتایج مورد انتظار

چرا Areopa

1- عضو شورای سیاست گذاری و پنل تخصصی کارگروه RICARDIS ، مشارکت در سیاست گذاری اتحادیه اروپا در زمینه قوانین مربوط به اندازه گیری و مدیریت سرمایه های فکری و دارایی های نامشهود

2- پیشرو در زمینه تغییر و سیاست گذاری استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی IFRS و گزارشگری سرمایه های فکری

3- ارایه روشها و مدلهای نوآورانه و توسعه یافته

4- بهره مندی از تیمی قوی ، مجرب و اثربخش در سطح بین الملل